Write For Us

Finale - Willy William - Ego - The Voice of Albania - Sezoni 5

Chargement...
Google Rank
216 Vues
Published
The Voice of Albania transmetohet ne TCH te shtunen ne ora 21:00. Per me teper ndiqni faqen tone www.top-channel.tv/thevoice


THE VOICE OF ALBANIA - SOCIAL MEDIA

Facebook - https://www.facebook.com/thevoice.albania/
Twitter - https://twitter.com/VoiceAlbania
Instagram - https://www.instagram.com/voicealbania/


ÇFARË ËSHTË "THE VOICE OF ALBANIA"

“The Voice” mban firmën e “Talpa International Productions” dhe promovon zërat më të mirë të muzikës së lehtë, që duan të lançohen në tregun muzikor. Ky kompeticion bazohet vetëm tek “zëri” i konkurentit, gjë që e bën të dallojë nga formatet e tjera në botë.
Catégories
Musique
Connectez-vous ou inscrivez-vous pour poster un commentaire.
Soyez le premier à commenter cette vidéo.